| Tip | İtme oyuncağı |
|---|
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Önerilen yaş (en az) | 1,5 yıl |
| Önerilen yaş grubu | Çocuk |
| Önerilen cinsiyet | Erkek/Kız |
| Önerilen kullanım | İç mekan/dış mekan |
| Ses | Hayır |
| Ses efektleri | Evet |
| Yayın tarihi (GG/AA/YYYY) | 01/01/2019 |
| Menşe ülke | Çin |
| Ürün rengi | Çok renkli |
|---|---|
| Tekerlek sayısı | 4 teker(ler) |
| Öğrenme ve eğitim becerileri | Hayal gücü geliştirme |
|---|
| Piller gerekli | Evet |
|---|
| Genişlik | 285,7 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 520,7 mm |
| Ağırlık | 1,36 kg |
| Derinlik | 533,4 mm |
|---|
| Piller dahil | Hayır |
|---|---|
| Paket tipi | Kapalı kutu |
| Paket genişliği | 304,8 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 158,7 mm |
| Paket yüksekliği | 533,4 mm |
| Paket ağırlığı | 2 kg |
| Dış karton adedi | 2 adet |
|---|---|
| Genişlik (cm) dış karton | 33,4 cm |
| Uzunluk (cm) dış karton | 33,4 cm |
| Yükseklik (cm) dış karton | 55,9 cm |
| Ana (dış) kutu genişliği | 286 mm |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 334 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 559 mm |
| Ana (dış) kutu brüt ağırlığı | 4,33 kg |
| Ana (dış) kutu başına ürün sayısı | 2 adet |
| Ana (dış) kasa GTIN (EAN/UPC) | 10050743901819 |
| Ana (dış) kutu hacmi | 53397916 cm³ |
| Palet fatura birimi | Evet |
| Palet sipariş birimi | Evet |
| Palet sevk birimi | Evet |
| Ana (dış) kutu fatura birimi | Evet |
| Ana (dış) kutu sipariş edilebilir birim | Evet |
| Ana (dış) kutu sevkiyat birimi | Evet |
| Gümrük ürün kodu (TARIC) | 9503009590 |
|---|---|
| Fatura birimi | Evet |
| Sipariş edilebilir birim | Evet |
| Sevkiyat birimi | Evet |
| Leclerc Codelec | 731012010 |
|---|
| GTIN/EAN | 10050743633611 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler