| Ödeme Türleri | Nakit |
|---|---|
| Yazarkasa kilidi | Evet |
| Kasiyer/departman sayısı | 99 |
| Bellek türü | Flash ROM |
|---|
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtmeli |
|---|
| Desteklenen kağıt genişliği | 57,5 mm |
|---|
| Ekran | LED |
|---|---|
| Ekran basamak sayısı | 24 basamaklı |
| Ekran karakter sayısı | 10 |
| İkinci ekran | Evet |
|---|---|
| İkinci ekran türü | LED |
| Ağırlık | 7,39 kg |
|---|
| AC giriş voltajı | 120 V |
|---|
| Boyutlar (GxDxY) | 330,2 x 429,3 x 279,4 mm |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler