| Ödeme Türleri | Nakit |
|---|---|
| Fiyat Arama (PLU) kodlarının sayısı | 2000 PLU |
| Programlanabilir KDV oranlarının sayısı | 4 |
| Kasiyer/departman sayısı | 99 |
| Tuş takımındaki tuş sayısı | 53 |
|---|---|
| Ekran | LCD |
| Ekran basamak sayısı | 20 hane |
| Desteklenen kağıt genişliği | 58 mm |
|---|
| Baskı hızı | 12 mm/sn |
|---|
| İkinci ekran | Evet |
|---|---|
| İkinci ekran türü | LED |
| Genişlik | 360 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 365 mm |
| Ağırlık | 11 kg |
| Derinlik | 425 mm |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|
| GTIN/EAN | 4974019696126 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler