Schneider Electric QO124L125PG 3 Kutup 125A Gömme Montaj İç Mekan Yük Merkezi
qo124l125pg
Şu anda bu ürün için mağaza veya fiyat kaydı bulunmuyor.
Özellikler Schneider Electric QO124L125PG 3 Kutup 125A Gömme Montaj İç Mekan Yük Merkezi
Özellikler
Yerleştirme desteklendi
İç mekan
Kutup sayısı
34
Diğerlerinden %54 iyi
Tasarım
Tasarım Schneider Electric QO124L125PG 3 Kutup 125A Gömme Montaj İç Mekan Yük Merkezi
Montaj tipi
Gömme
Ürün rengi
Gri
Güç
Güç Schneider Electric QO124L125PG 3 Kutup 125A Gömme Montaj İç Mekan Yük Merkezi
Akım değeri
125 A
Diğerlerinden %40 iyi
Paket içeriği
Paket içeriği Schneider Electric QO124L125PG 3 Kutup 125A Gömme Montaj İç Mekan Yük Merkezi
Paket başına miktar
1 adet
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri Schneider Electric QO124L125PG 3 Kutup 125A Gömme Montaj İç Mekan Yük Merkezi
Genişlik
362 mm
Diğerlerinden %16 iyi
Yükseklik
531 mm
Diğerlerinden %71 iyi
Paketleme verileri
Paketleme verileri Schneider Electric QO124L125PG 3 Kutup 125A Gömme Montaj İç Mekan Yük Merkezi
Paket genişliği
3708 mm
Diğerlerinden %95 iyi
Paket derinliği
5588 mm
Diğerlerinden %31 iyi
Paket yüksekliği
1067 mm
Diğerlerinden %67 iyi
Paket ağırlığı
553 kg
Diğerlerinden %63 iyi
Ürün Görselleri Schneider Electric QO124L125PG 3 Kutup 125A Gömme Montaj İç Mekan Yük Merkezi