| Ürün rengi | Gri |
|---|
| Malzeme | Metal |
|---|---|
| Depo kapasitesi | 5 L |
| Sensör elemanı tipi | Kızılötesi |
| Madde | Sıvı |
| Güç kaynağı | AC/Pille Çalışır |
| Temassız kontrol | Evet |
|---|
| Miktar | 1 |
|---|
| Pil tipi | AA |
|---|---|
| Desteklenen pil sayısı | 8 |
| Genişlik | 280 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 1301 mm |
| Ağırlık | 27 kg |
| Derinlik | 220 mm |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler