| Ürün rengi | Beyaz |
|---|---|
| Panel montaj arayüzü | 50 x 50, 75 x 75, 100 x 100 |
| Malzeme | Akrilonitril bütadien stiren (ABS) |
|---|---|
| Depo kapasitesi | 1 L |
| Sensör elemanı tipi | Kızılötesi |
| Minimum ekran boyutu | 22,9 cm (9") |
|---|---|
| Maksimum ekran boyutu | 33 cm (13") |
| Kağıt/karton ambalaj ağırlığı | 2,5 kg |
|---|---|
| Paket genişliği | 340 mm |
| Paket derinliği | 630 mm |
| Paket yüksekliği | 180 mm |
| Paket ağırlığı | 10,5 kg |
| Metal ambalaj ağırlığı | 6,96 kg |
|---|---|
| Plastik ambalaj ağırlığı | 40 g |
| Genişlik | 370 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 1400 mm |
| Ağırlık | 8,8 kg |
| Derinlik | 300 mm |
|---|
| GTIN/EAN | 7350073739646 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler