| Renk | Image |
|---|---|
| Ürün Rengi | Mavi, Kırmızı, Beyaz |
| Şekil | Octagonal |
| Dikişli kenarlar | Yes |
| Genişlik | 980 mm |
|---|---|
| Derinlik | 980 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Ana koli başına ürün sayısı | 4 adet |
|---|---|
| Ana koli brüt ağırlığı | 7.65 kg |
| Ana koli uzunluğu | 203 mm |
| Ana koli genişliği | 213 mm |
| Ana koli yüksekliği | 1055 mm |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!