| Akıllı termostat | Yes |
|---|---|
| Ürün Rengi | White |
| Kontrol tipi | Buttons |
| Çalışma sıcaklığı | 0 - 50 °C |
| Vida dişi | M30 x 1.5mm |
| Kablosuz bağlantı | Yes |
| Kablosuz menzil | 40 m |
| Sıcaklık ölçüm birimleri | - |
| Akıllı telefon/tablet uzaktan kontrol desteği | Yes |
| Tatil modu | Yes |
| Açık pencere fonksiyonu | Yes |
| Donma koruması | Yes |
| Uzaktan çalıştırılabilir | Yes |
| Dahili ekran | Yes |
|---|
| Pil gereklidir | Yes |
|---|---|
| Pil tipi | AA |
| Desteklenen pil sayısı | 3 |
| Düşük pil göstergesi | Yes |
| Genişlik | 93 mm |
|---|---|
| Derinlik | 51 mm |
| Yükseklik | 51 mm |
| Ağırlık | 150 g |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!