| Ürün Tipi | Drainer |
|---|---|
| Ürün Rengi | Blue |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | Yes |
| Kolay sökülebilir | Yes |
| Kolay monte edilebilir | Yes |
| Kolay temizlenebilir | Yes |
| Yıkanabilir | Yes |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Paket yüksekliği | 211 mm |
|---|---|
| Paket genişliği | 190 mm |
| Paket derinliği | 70 mm |
| Paket ağırlığı | 269 g |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!