| Boşta devir | 4300 RPM |
|---|---|
| 45°'de kesme yüksekliği | 5.5 cm |
| 90°'de kesme yüksekliği | 8 cm |
| Maksimum kesme yüksekliği | 54.5 cm |
| Açı ayar aralığı | 45 - 0° |
| Giriş gücü | 1800 W |
|---|
| Delik çapı | 3 cm |
|---|---|
| Genişlik | 690 mm |
| Derinlik | 620 mm |
| Yükseklik | 1000 mm |
| Tabla genişliği | 55.5 cm |
| Tabla derinliği | 55.5 cm |
| Ağırlık | 24.4 kg |
| Testere bıçağı dahil | Yes |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!