| Uç sayısı | 45 adet |
|---|---|
| Tornavida/uçlar dahil | Düz, Altıgen (metrik), Kare, Torx |
| Yıldız tornavida uçları | - |
| Pozidriv Tornavida Uçları | - |
| Torx Tornavida Uçları | - |
| Tornavida/uç boyutları | - |
| Uzunluk | 65 mm |
|---|---|
| Paket genişliği | 240 mm |
| Paket derinliği | 41 mm |
| Paket yüksekliği | 307 mm |
| Taşıma çantası | Yes |
|---|---|
| Paket Tipi | Box |
| Adaptör Dahil | Yes |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!