| Minimum Giriş Çalışma Gerilimi | 187 V |
|---|---|
| Maksimum Giriş Çalışma Gerilimi | 228 V |
| AC giriş frekansı | 50/60 Hz |
| Giriş akımı | 20 A |
| Minimum Çıkış Çalışma Gerilimi | 208 V |
| Maksimum Çıkış Çalışma Gerilimi | 208 V |
| Çıkış akımı | 20 A |
| Form Faktörü | Rackmount |
|---|---|
| Raf kapasitesi | 1U |
| Ürün Rengi | Black |
| AC priz tipleri | IEC 60320 |
|---|
| Çalışma sıcaklığı | -5 - 45 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -25 - 65 °C |
| Çalışma bağıl nemi | %5 - 95 |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | %5 - 95 |
| Sürdürülebilirlik uyumu | Yes |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | UL ECOLOGO |
| Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) | 432.72 |
| Uygunluk sertifikaları | CE, Federal İletişim Komisyonu (FCC), REACH, RoHS, WEEE, cUL |
| Genişlik | 432 mm |
|---|---|
| Derinlik | 236 mm |
| Yükseklik | 44 mm |
| Ağırlık | 3.74 kg |
| Paket genişliği | 600 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 356 mm |
| Paket yüksekliği | 114 mm |
| Paket ağırlığı | 5.51 kg |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!