| Ürün Rengi | Black |
|---|---|
| Ürün Tipi | - |
| Genişlik | 59 mm |
|---|---|
| Derinlik | 167 mm |
| Yükseklik | 16 mm |
| Uzunluk | 167 mm |
| Ağırlık | 136 g |
| Paket genişliği | 90 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 185 mm |
| Paket yüksekliği | 27 mm |
| Paket ağırlığı | 161 g |
| Uygunluk sertifikaları | - |
|---|
| Menşe ülke | Taiwan |
|---|---|
| Paket hacmi | 500 cm³ |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!