Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
acc flip65
Şu anda bu ürün için mağaza veya fiyat kaydı bulunmuyor.
Özellikler Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
Tasarım
Tasarım Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
Ürün rengi
Beyaz
Performans
Performans Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
Tip
Montaj kiti
Diğer özellikler
Diğer özellikler Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
Maksimum ağırlık kapasitesi
409 kg
Diğerlerinden %74 iyi
Özellikler
Uyumluluk
65" Samsung Flip
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
Genişlik
38 mm
Diğerlerinden %32 iyi
Yükseklik
561 mm
Diğerlerinden %68 iyi
Ağırlık
2 kg
Diğerlerinden %46 iyi
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
Derinlik
19 mm
Diğerlerinden %70 iyi
Paketleme verisi
Paketleme verisi Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
Paket genişliği
112 mm
Diğerlerinden %32 iyi
Paket derinliği
117 mm
Diğerlerinden %17 iyi
Paket yüksekliği
671 mm
Diğerlerinden %58 iyi
Paket ağırlığı
24 kg
Diğerlerinden %44 iyi
Paket içeriği
Paket içeriği Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
Paket başına miktar
2 adet
Depolama hafızası
Depolama hafızası Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz
GTIN/EAN
Diğerlerinden %16 iyi
GTIN/EAN
Diğerlerinden %88 iyi
Ürün Görselleri Peerless ACC-FLIP65 65" Samsung Flip Montaj Kiti - Beyaz