| Ürün Rengi | White |
|---|---|
| Kullanım amacı | Indoor |
| Uzunluk | 5 m |
| Tutma kapasitesi | 5 kg |
| Minimum sıcaklık | 0 °C |
| Maksimum sıcaklık | 70 °C |
| Çift taraflı (Dubleks) | Yes |
| Kolay kullanım | Yes |
| Ürün Tipi | Mounting tape |
| Genişlik | 19 mm |
|---|
| Adet | 1 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!