| Tip | Çapraz bağlantı pabucu |
|---|
| Ürün rengi | Paslanmaz çelik |
|---|
| Paket başına miktar | 4 adet |
|---|
| Paket ağırlığı | 115 g |
|---|---|
| Paket derinliği | 330 mm |
| Paket genişliği | 165 mm |
| Paket yüksekliği | 40 mm |
| Garanti süresi | 1.5 yıl |
|---|
| GTIN/EAN | 3606480019814 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler