| Ürün rengi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Cihaz yerleşimi | Tezgah üstü |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Kapı menteşesi | Sol |
| Kapı açma | Yana açılan kapak |
| Dahili ekran | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| Ürün tipi | Solo mikrodalga fırın |
|---|---|
| İç kapasite | 31,1 L |
| Mikrodalga gücü | 1100 W |
| Güç seviyesi sayısı | 10 |
| Döner tabla | Evet |
| Döner tabla boyutu | 29,2 cm |
| Döner Tabla Devre Dışı Bırakma | Evet |
| Ocak aydınlatması | Evet |
| Entegre saat | Evet |
| Saat tipi | Elektronik |
| Zamanlayıcı tipi | Dijital |
| İç malzeme | Emaye seramik |
| Ses Seçeneği | Açık/Kapalı |
| Zamanlayıcı süresi | 100 dakika |
| Döner tabla malzemesi | Cam |
| Nem Sensörü | Evet |
| Kendini temizleme | Evet |
|---|---|
| İç aydınlatma | Evet |
| Çocuk kilidi | Evet |
| Ekran tipi | LCD |
|---|---|
| ECO modu | Evet |
| Çözme fonksiyonu | Evet |
| Zamanlayıcı | Evet |
|---|---|
| Gecikmeli başlatma zamanlayıcısı | Hayır |
| Izgara | Hayır |
|---|---|
| Konveksiyonlu pişirme | Hayır |
| Buharlı pişirme | Hayır |
| Döner şiş | Hayır |
| Yeniden ısıtma fonksiyonu | Evet |
| Pişirme programları | Patlamış mısır |
| Otomatik pişirme fonksiyonu | Evet |
| Dahili davlumbaz | Evet |
|---|---|
| Fan performansı | 550 cfm |
| Fan hızı sayısı | 4 |
| Ampul tipi | LED |
|---|
| Bağlı yük | 1650 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 120 V |
| AC giriş frekansı | 60 Hz |
| Akım | 15 A |
| Genişlik | 759 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 273 mm |
| Ağırlık | 26,7 kg |
| Derinlik | 486 mm |
|---|---|
| İç boyutlar (G x D x Y) | 470 x 379 x 176 mm |
| Kurulum bölmesi derinliği | 30,5 cm |
| Samsung teknolojileri (pişirme) | Sensörlü Pişirme, SmartThings, WiFi pişirme |
|---|
| Paket genişliği | 845 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 562 mm |
| Paket yüksekliği | 392 mm |
| Paket ağırlığı | 29,6 kg |
| GTIN/EAN | 887276551456 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler