| En iyi kullanımlar | Fettuccine, Lazanya, Penne, Spagetti |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Şekillendirme seçeneği sayısı | 4 |
| Ana gövde malzemesi | Plastik |
| Özellikler | Bulaşık makinesinde yıkanabilir, Güvenlik kilidi |
| Şekillendirme ağzı sayısı | 4 |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir aksesuarlar | Evet |
| Güvenlik kilidi | Evet |
| Menşe Ülke | Çin |
| Ürün rengi | Siyah, Beyaz |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| Kontrol paneli rengi | Gri |
| Otomatik programlar | Evet |
|---|---|
| Tip | Elektrikli makarna makinesi |
| Ekran tipi | LED |
|---|
| Güç | 150 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 220 - 240 V |
| AC giriş frekansı | 50 Hz |
| Güç tüketimi (tipik) | 150 W |
| Genişlik | 135 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 287 mm |
| Ağırlık | 4,7 kg |
| Derinlik | 350 mm |
|---|
| Paket genişliği | 230 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 400 mm |
| Paket yüksekliği | 323 mm |
| Paket ağırlığı | 6.4 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Ölçü kabı | Evet |
| Birlikte verilen aksesuarlar | Temizleme aparatı, Ölçü kabı, Tarif kitapçığı |
| Temizleme aleti | Evet |
| Tarif kitabı | Evet |
|---|
| GTIN/EAN | 18710103828980 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler