| En iyi kullanımlar | Fettuccine, Lazanya, Penne, Spagetti |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Şekillendirme seçeneği sayısı | 4 |
| Ana gövde malzemesi | PP |
| Şekillendirme ağzı sayısı | 4 |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir aksesuarlar | Evet |
| Kullanımı kolay | Evet |
| Sökmesi kolay | Evet |
| Ürün rengi | Gri, Beyaz |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| Dahili ekran | Evet |
| Temizlemesi kolay | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| Kontrol paneli rengi | Gümüş |
| Program sayısı | 4 |
|---|---|
| Tarif kitabı | Evet |
| Tip | Elektrikli makarna makinesi |
|---|
| Ekran tipi | LED |
|---|
| Güç | 200 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 220 - 240 V |
| AC giriş frekansı | 50-60 Hz |
| Güç tüketimi (tipik) | 200 W |
| Genişlik | 320 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 385 mm |
| Ağırlık | 6,9 kg |
| Derinlik | 420 mm |
|---|
| Paket genişliği | 343 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 215 mm |
| Paket yüksekliği | 315 mm |
| Paket ağırlığı | 10,2 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Ölçü kabı | Evet |
| Temizleme aleti | Evet |
| GTIN/EAN | 8710103879190 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler