| AC giriş voltajı | 220 |
|---|---|
| AC giriş frekansı | 60 Hz |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|---|
| Dahili ekran | Evet |
| İnverter teknolojisi | Evet |
| Kontrol tipi | Kablosuz |
| Ekran tipi | LCD |
|---|---|
| Soğutma kapasitesi | 11000 BTU/sa |
| Watt cinsinden soğutma kapasitesi | 3260,4 W |
| Kanal tipi | Tek |
| Garanti süresi | 1 yıl(lar) |
| Genişlik | 790 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 7 kg |
| Derinlik | 255 mm |
|---|
| Klima fonksiyonları | Soğutma |
|---|---|
| Konforlu uyku modu | Evet |
| Nem alma kapasitesi | 1 l/sa |
| LED göstergeler | Filtre temiz, Sıcaklık |
|---|
| Tip | Duvar Tipi Klima |
|---|---|
| Hava filtresi | Evet |
| Uzaktan kumandalı | Evet |
| Ayarların sayısı | 4 |
| Anti-bakteriyel filtre | Evet |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler