| Tip | Monoblok mobil klima |
|---|---|
| İyon fonksiyonu | Hayır |
| Gürültü seviyesi | 65 dB |
| Açma/kapama düğmesi | Evet |
| Hava filtresi | Hayır |
| Yıkanabilir filtre | Evet |
| Zamanlayıcı | Evet |
| Zamanlayıcı süresi (maksimum) | 24 sa |
| Uzaktan kumandalı | Evet |
| Çıkarılabilir su haznesi | Hayır |
| Klima fonksiyonları | Soğutma, Nem Alma, Isıtma |
|---|---|
| Konforlu uyku modu | Evet |
| Soğutma kapasitesi (maksimum) | 12000 BTU/sa |
| Soğutma kapasitesi (nominal) (watt) | 3500 W |
| Soğutma enerji verimliliği (EER, W/W) | 2,6 |
| Isıtma enerji verimliliği (COP, W/W) | 2.8 |
| Nem alma kapasitesi | 1.708 l/sa |
| Filtre tipi | HEPA/Karbon |
| Turbo modu | Hayır |
| Uzaktan kumanda dahil | Evet |
| İnverter teknolojisi | Evet |
|---|---|
| Tekerlekler | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1,2 m |
| Dahili ekran | Evet |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Kontrol tipi | Dokunmatik, Kablosuz |
| Değişken güç | Evet |
|---|---|
| Isıtma kapasitesi (nominal Watt) | 3200 W |
| Nem alma fonksiyonu | Evet |
| Otomatik sıcaklık kontrolü | Hayır |
| Hava akışı (düşük hız) | 280 m³/sa |
| Hava akışı (yüksek hız) | 390 m³/sa |
| Uygulanabilir oda alanı | 29 m² |
| Hortum uzunluğu | 1.5 m |
| Hortum çapı | 15 cm |
| Hava temizleme | Hayır |
| Soğutucu akışkan | R290 |
| Soğutucu akışkan ağırlığı | 205 g |
| Kulp(lar) | Evet |
| Küresel ısınma potansiyeli | 3 |
| Soğutma sıcaklığı aralığı | 18 - 35 °C |
| Isıtma sıcaklığı aralığı | 10 - 25 °C |
| Teknoloji | Hava - hava |
| Kablo saklama | Evet |
| Ayarlanabilir termostat | Hayır |
| Garanti süresi | 2 yıl |
| Wi-Fi | Evet |
|---|
| Otomatik yeniden başlatma | Evet |
|---|---|
| Otomatik teşhis | Evet |
| Enerji tasarrufu modu | Hayır |
|---|---|
| Enerji verimliliği sınıfı (soğutma) | A |
| Enerji verimliliği sınıfı (ısıtma) | A+ |
| Enerji verimliliği ölçeği | A+++ ila D |
| Saatlik enerji tüketimi (soğutma) | 2 kWh |
| Saatlik enerji tüketimi (ısıtma) | 2 kWh |
| AC giriş voltajı | 220-240 V |
| AC giriş frekansı | 50 Hz |
| Güç | 1780 W |
| Akım (soğutma) | 6 A |
| Akım (ısıtma) | 5.1 A |
| Genişlik | 358 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 688 mm |
| Ağırlık | 28 kg |
| Derinlik | 419 |
|---|
| Paket genişliği | 396 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 460 mm |
| Paket yüksekliği | 865 mm |
| Paket ağırlığı | 31 kg |
| Paket içeriği | Kayar pencere kiti |
|---|
| GTIN/EAN | 8720568102580 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler