| Tip | El Mikseri |
|---|---|
| Değişken hız | Evet |
| Pulse fonksiyonu | Hayır |
| Hız sayısı | 9 |
| Zamanlayıcı | Hayır |
| Açma/kapama düğmesi | Evet |
| Doğrayıcı | Hayır |
| XL doğrayıcı | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1,53 m |
| Çıkarılabilir hazne | Hayır |
| Kontrol Tipi | Levye |
| Dahili ekran | Hayır |
| Motor tipi | DC |
| Kaymaz ayaklar | Hayır |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar | Hayır |
| Mikser fonksiyonları | Çırpma, Yoğurma, Karıştırma, Çırpıcı |
|---|---|
| Planet dönüşü | Hayır |
| Çıkarılabilir stand | Hayır |
| Çıkarma düğmesi | Evet |
| Blender | Hayır |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir aksesuarlar | Evet |
| Çift etkili bıçak | Hayır |
| Ana gövde malzemesi | Plastik |
| Ergonomik sap | Evet |
| Yumuşak başlangıç | Evet |
| Gövde malzemesi | Plastik |
| Mini doğrayıcı | Hayır |
| Menşe ülke | Çin |
| Dönüş hızı | 1300 RPM |
|---|
| Kablo saklama | Hayır |
|---|---|
| Garanti süresi | 2 yıl |
| LED göstergeler | Hız |
|---|
| Bıçak malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|
| Güç | 85 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 220-240 V |
| AC giriş frekansı | 50 - 60 Hz |
| Genişlik | 80 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 150 mm |
| Ağırlık | 1,4 kg |
| Derinlik | 200 mm |
|---|
| Paket genişliği | 135 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 235 mm |
| Paket yüksekliği | 210 |
| Paket ağırlığı | 1,7 kg |
| Çırpıcılar | Evet |
|---|---|
| Hamur kancaları | Evet |
| Çırpma teli | Evet |
| Püre aksesuarı | Hayır |
| Spatula | Hayır |
| Akıtma ağızlı karıştırma kabı | Hayır |
| Hazne dahil | Hayır |
| Ölçü kabı | Hayır |
| Düz çırpıcı | Hayır |
| Hamur kancası sayısı | 2 |
| Renk | Evet |
|---|
| GTIN/EAN | 5413184160357 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler