| Tip | El Mikseri |
|---|---|
| Turbo | Evet |
| Pulse fonksiyonu | Evet |
| Hız sayısı | 5 |
| Zamanlayıcı | Hayır |
| Doğrayıcı | Hayır |
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 0,9 m |
| Çıkarılabilir hazne | Evet |
| Kontrol Tipi | Döner |
| Kaymaz ayaklar | Evet |
| Kablo rengi | Beyaz |
| Kase malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Mikser fonksiyonları | Çırpma, Yoğurma, Karıştırma, Çırpma, Çırpma |
|---|---|
| Sıçrama koruması | Hayır |
| Çıkarma düğmesi | Evet |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir aksesuarlar | Evet |
| Gövde malzemesi | Plastik |
| Kablo saklama | Hayır |
|---|---|
| Uygunluk sertifikaları | CE |
| Kase kapasitesi | 3,5 L |
|---|---|
| Tarif kitabı | Evet |
| Güç | 500 |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 220-240 V |
| AC giriş frekansı | 50/60 Hz |
| Güç fişi | Tip C (CEE 7/16) |
| Genişlik | 290 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 345 mm |
| Ağırlık | 2 kg |
| Derinlik | 205 mm |
|---|
| Paket genişliği | 317 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 230 mm |
| Paket yüksekliği | 225 mm |
| Paket ağırlığı | 2,8 kg |
| Diğer ambalaj ağırlığı | 0,5 g |
| Çırpıcılar | Evet |
|---|---|
| Hamur kancaları | Evet |
| Çırpma teli | Hayır |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Hamur kancası sayısı | 2 |
| Manuel diller | Almanca, Felemenkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Kağıt ambalaj ağırlığı | 236 g |
|---|---|
| Plastik ambalaj ağırlığı | 34 g |
| Palet toplam genişliği | 80 |
| Palet toplam uzunluğu | 120 cm |
| Palet toplam yüksekliği | 190 cm |
| Palet brüt ağırlığı | 20 kg |
| Palet katmanı başına ürün sayısı | 18 adet |
| Nakliye (iç) kasa başına ürün sayısı | 6 adet |
| Nakliye (iç) kasa GTIN (EAN/UPC) | 40 11689 787201 |
| Nakliye (iç) kasa genişliği | 70,5 cm |
| Nakliye (iç) kasa uzunluğu | 33 cm |
| Nakliye (iç) kasa yüksekliği | 46,5 cm |
| Nakliye (iç) kasa net ağırlığı | 15,9 kg |
| Ana (dış) kasa GTIN (EAN/UPC) | 40 11689 767203 |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı | 16,8 kg |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasa sayısı | 3 adet |
| Palet başına ürünler | 66 adet |
| Palet başına kat sayısı | 4 adet |
| Atık Elektrikli ve Elektronik Ekipman (WEEE) uyumluluğu | Evet |
|---|
| Gümrük ürün kodu (TARIC) | 85094000 |
|---|
| GTIN/EAN | 4011689787201 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler