| Ürün rengi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Form faktörü | Dikdörtgen |
| Yapışmaz kaplama | Evet |
| Kontrol tipi | Düğmeler, Döndürmeli |
| Üst yüzey tipi | Izgara |
| Pişirme bölgesi sayısı | 2 bölgeli |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar | Evet |
| Kolay temizlenebilir | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1,2 m |
| Gövde malzemesi | Metal |
|---|---|
| Izgara yüzey alanı | 600 cm² |
| Pişirme yüzeyi (G x D) | 300 x 200 mm |
| Plaka/raf sayısı | 2 |
| Kapak | Evet |
| Kapak özellikleri | Menteşeli kapak |
| Kapak açılma açısı | 180° |
| Çıkarılabilir plaka/plakalar | Evet |
| Kişi sayısı | 4 kişilik |
| Menşe ülke | Çin |
| Pişirme programı sayısı | 9 |
|---|---|
| Otomatik pişirme fonksiyonu | Evet |
| Ayarlanabilir termostat | Evet |
|---|
| Damla tepsisi | Evet |
|---|---|
| Gösterge ışığı | Evet |
| Tarif kitabı | Evet |
| Çıkarılabilir damla tepsisi | Evet |
|---|
| Sap malzemesi | Termoplastik |
|---|
| Açma/kapama düğmesi | Evet |
|---|
| LED göstergeler | Durum |
|---|---|
| Sıcaklık hazır göstergesi | Evet |
| Güç | 2100 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 220 - 230 V |
| AC giriş frekansı | 50 - 60 Hz |
| Güç fişi tipi | Tip C |
| Genişlik | 367 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 189 mm |
| Ağırlık | 6,1 kg |
| Derinlik | 345 mm |
|---|
| Paket genişliği | 212 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 466 mm |
| Paket yüksekliği | 412 mm |
| Paket ağırlığı | 9 kg |
| Waffle plakası dahil | Hayır |
|---|
| 20ft'lik intermodal konteyner başına ürün sayısı | 605 adet |
|---|---|
| 40ft'lik intermodal konteyner başına ürün sayısı | 1235 adet |
| Palet katmanı başına ürün sayısı | 7 adet |
| Palet başına katman sayısı | 2 adet |
| Palet başına ürün sayısı | 14 adet |
| GTIN/EAN | 3168437251543 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler