Karşılaştırma Philips 3000 Serisi NA352/04R1 Sıcak Hava Fritözü, 9L, 1.5kg, 2750W, LED Dokunmatik Kontrol İle Gorenje AF1700DB 5L Sıcak Hava Fritözü, 1700W, Siyah/Metalik
Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Kapasite 9 L -
Kızartma gıdası kapasitesi 1,5 kg -
Az yağlı kızartma teknolojisi Rapid Air -
Ürün tipi Sıcak hava fritözü -
Kızartma fonksiyonu Evet -
Pişirme fonksiyonu Evet -
Izgara Evet -
Sıcak tutma fonksiyonu Evet -
Sıcaklık (min) 40 °C -
Rapid Air teknolojisi Evet -
Ön ayarlı pişirme programları Evet -
Kişi sayısı 6 kişilik -
Isıya dayanıklı Evet -
Dijital zamanlayıcı Evet -
Zamanlayıcı süresi 60 dakika -
Malzeme Plastik, Metal -
Menşe ülke Çin -
Diğer özellikler
Diğer özellikler
Program sayısı 8 -
Gösterge ışığı Evet -
Güç LED'i Evet -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Ayarlanabilir termostat Evet -
Tutamak(lar) Evet -
Kablo saklama Evet -
Ekran tipi LED -
Garanti süresi 2 yıl -
Performans
Performans
Sıcaklık (maks) 200 °C -
Açma/kapama düğmesi Evet -
Tasarım
Tasarım
Yapı tipi Çift -
Cihaz yerleşimi Solo -
Ürün rengi Siyah, Bakır -
Soğuk dokunuşlu tutamak(lar) Evet -
Çıkarılabilir hazne Evet -
Kontrol paneli rengi Siyah -
Kızartma sepeti sayısı 1 -
Kaymaz ayaklar Evet -
Yapışmaz kaplama Evet -
Kolay temizlenebilir Evet -
Kablo uzunluğu 1 m -
Soğuk duvar muhafazası Evet -
Kontrol tipi Dokunmatik -
Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar Evet -
Dahili ekran Evet -
Endikasyon
Endikasyon
Sıcaklık hazır göstergesi Evet -
Hazır alarmı Evet -
Güç
Güç
Güç 2750 W -
Otomatik kapanma Evet -
AC giriş voltajı 220-240 V -
AC giriş frekansı 50 Hz -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 444 mm -
Yükseklik 348 mm -
Ağırlık 7,85 kg -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 315 mm -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 490 mm -
Paket derinliği 375 mm -
Paket yüksekliği 390 mm -
Paket ağırlığı 8,72 kg -
Paket içeriği
Paket içeriği
Kılavuz Evet -
Paket içeriği DL ve Şişler -
Paket başına miktar 1 adet -
Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik
İçermez Bisfenol A (BPA) -
Kapasite - 5 L
Ürün tipi - Sıcak hava fritözü
Kızartma fonksiyonu - Evet
Pişirme fonksiyonu - Evet
Sıcaklık (min) - 80 °C
Dijital zamanlayıcı - Evet
Program sayısı - 8
Ayarlanabilir termostat - Evet
Ekran tipi - LED
Sıcaklık (maks) - 200 °C
Yapı türü - Tekli
Cihaz yerleşimi - Dahili
Ürün rengi - Siyah, Metalik
Çıkarılabilir hazne - Evet
Yapışmaz iç hazne - Evet
Kontrol paneli rengi - Siyah
Kolay temizlenir - Evet
Kontrol tipi - Dokunmatik
Dahili ekran - Evet
Ergonomi
Ergonomi
Kalan süre göstergesi - Evet
Hazır göstergesi - Evet
Güç - 1700 W
Otomatik kapanma - Evet
Genişlik - 291 mm
Yükseklik - 365 mm
Ağırlık - 6 kg
Derinlik - 335 mm
Paket genişliği - 397 mm
Paket derinliği - 367 mm
Paket yüksekliği - 327 mm
Paket ağırlığı - 6,6 kg
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
Philips 3000 Serisi NA352/04R1 Sıcak Hava Fritözü, 9L, 1.5kg, 2750W, LED Dokunmatik Kontrol
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Gorenje AF1700DB 5L Sıcak Hava Fritözü, 1700W, Siyah/Metalik
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy