Karşılaştırma Princess 182037 Akıllı Airfryer - 4.5L, 1.2kg, 1500W, Gümüş İle Gorenje AF1700DB 5L Sıcak Hava Fritözü, 1700W, Siyah/Metalik
Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Kapasite 4,5 L -
Kızartma gıdası kapasitesi 1,2 kg -
Ürün tipi Sıcak hava fritözü -
Kızartma fonksiyonu Evet -
Sıcak tutma fonksiyonu Evet -
Sıcaklık (min) 80 °C -
Kişi sayısı 7 kişi -
Dijital zamanlayıcı Evet -
Zamanlayıcı süresi 60 dakika -
Malzeme Akrilonitril bütadien stiren (ABS) -
Menşe ülke Çin -
Diğer özellikler
Diğer özellikler
Program sayısı 8 -
Gösterge ışığı Evet -
Güç LED'i Evet -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Ayarlanabilir termostat Evet -
Tutamak(lar) Evet -
Ekran tipi LCD -
Performans
Performans
Sıcaklık (maks) 200 °C -
Açma/kapama düğmesi Evet -
Tasarım
Tasarım
Yapı tipi Tekli -
Cihaz yerleşimi Solo -
Ürün rengi Gümüş -
Soğuk dokunuşlu tutamak(lar) Evet -
Çıkarılabilir hazne Evet -
Kızartma sepeti sayısı 1 -
Kaymaz ayaklar Evet -
Yapışmaz kaplama Evet -
Kolay temizlenebilir Evet -
Kablo uzunluğu 1,2 m -
Kontrol tipi Döner, Dokunmatik -
Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar Hayır -
Dahili ekran Evet -
Endikasyon
Endikasyon
Sıcaklık hazır göstergesi Evet -
Hazır alarmı Evet -
Kalan Isı Göstergesi Evet -
Güç
Güç
Güç 1500 W -
Otomatik kapanma Evet -
Aşırı ısınma koruması Evet -
AC giriş voltajı 220 - 240 V -
AC giriş frekansı 50 - 60 Hz -
Güç fişi tipi Tip F (CEE 7/4) -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 270 mm -
Yükseklik 335 mm -
Ağırlık 4,5 kg -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 365 mm -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 315 mm -
Paket derinliği 415 mm -
Paket yüksekliği 385 mm -
Paket ağırlığı 5,5 kg -
Paket içeriği
Paket içeriği
Kılavuz Evet -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet katmanı başına ana (dış) kasa sayısı 12 adet -
Palet başına katman sayısı 1 adet -
Palet başına ürün sayısı 24 adet -
Ana (dış) kasa genişliği 350 mm -
Ana (dış) kasa uzunluğu 385 -
Ana (dış) kasa yüksekliği 685 mm -
Ana (dış) kasa brüt ağırlığı 12 kg -
Ana (dış) kasada ürün sayısı 2 adet -
Ana (dış) kasa GTIN (EAN/UPC) 8713016091130 -
Ürün adedi (20ft konteyner) 430 adet -
Ürün adedi (40ft konteyner) 950 adet -
Ürün adedi (40ft HC konteyner) 1200 adet -
Kapasite - 5 L
Ürün tipi - Sıcak hava fritözü
Kızartma fonksiyonu - Evet
Pişirme fonksiyonu - Evet
Sıcaklık (min) - 80 °C
Dijital zamanlayıcı - Evet
Program sayısı - 8
Ayarlanabilir termostat - Evet
Ekran tipi - LED
Sıcaklık (maks) - 200 °C
Yapı türü - Tekli
Cihaz yerleşimi - Dahili
Ürün rengi - Siyah, Metalik
Çıkarılabilir hazne - Evet
Yapışmaz iç hazne - Evet
Kontrol paneli rengi - Siyah
Kolay temizlenir - Evet
Kontrol tipi - Dokunmatik
Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar - Evet
Dahili ekran - Evet
Ergonomi
Ergonomi
Kalan süre göstergesi - Evet
Hazır göstergesi - Evet
Güç - 1700 W
Otomatik kapanma - Evet
Genişlik - 291 mm
Yükseklik - 365 mm
Ağırlık - 6 kg
Derinlik - 335 mm
Paket genişliği - 397 mm
Paket derinliği - 367 mm
Paket yüksekliği - 327 mm
Paket ağırlığı - 6,6 kg
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
Princess 182037 Akıllı Airfryer - 4.5L, 1.2kg, 1500W, Gümüş
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Gorenje AF1700DB 5L Sıcak Hava Fritözü, 1700W, Siyah/Metalik
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy