Karşılaştırma Unold 58655 Çift Hazneli Sıcak Hava Fritözü 5L 1400W Siyah/Paslanmaz Çelik İle Gorenje AF1700DB 5L Sıcak Hava Fritözü, 1700W, Siyah/Metalik
Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Kapasite 5 L -
Kızartıcı yiyecek kapasitesi 1 kg -
Ürün tipi Sıcak hava fritözü -
Kızartma fonksiyonu Evet -
Pişirme fonksiyonu Evet -
Izgara Evet -
Kızartma fonksiyonu Evet -
Sıcak tutma fonksiyonu Evet -
Sıcaklık (min) 80 °C -
Isıya dayanıklı Evet -
Dijital zamanlayıcı Evet -
Zamanlayıcı süresi 60 dk -
Malzeme Plastik, Paslanmaz çelik -
Performans
Performans
Sıcaklık (maks) 200 °C -
Tasarım
Tasarım
Yapı tipi Çift -
Ürün rengi Siyah, Paslanmaz çelik -
Çıkarılabilir hazne Evet -
Yapışmaz iç hazne Evet -
Hazne malzemesi Paslanmaz çelik -
Kaymaz ayaklar Evet -
Nakliye başına ürün (iç) kutusu Evet -
Kolay temizlenebilir Evet -
Kablo uzunluğu 0,8 m -
Kontrol tipi Döner -
Kablo rengi Siyah -
Dahili ekran Hayır -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Sap(lar) Evet -
Kablo saklama Evet -
Uygunluk sertifikaları CE -
Diğer özellikler
Diğer özellikler
Gösterge ışığı Evet -
Tarif kitabı Evet -
Güç
Güç
Güç 1400 W -
Otomatik kapanma Evet -
AC giriş voltajı 220-240 V -
AC giriş frekansı 50-60 Hz -
Güç fişi Tip E/F (CEE 7/7) -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 278 mm -
Yükseklik 335 mm -
Ağırlık 4,6 kg -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 384 mm -
Lojistik Verileri
Lojistik Verileri
Kağıt ambalaj ağırlığı 494 g -
Plastik ambalaj ağırlığı 126 g -
- 1 adet -
Palet başına ürün katmanı 6 adet -
Palet brüt genişliği 80 -
Palet brüt uzunluğu 120 cm -
Palet brüt yüksekliği 177 cm -
Palet Brüt Ağırlığı 170 kg -
Palet başına ana (dış) kutu sayısı 24 adet -
Palet Katmanı Başına Ana (Dış) Kutu Sayısı 6 adet -
Palet başına katman 4 adet -
Ana (dış) kasa genişliği 355 mm -
Ana (dış) kasa uzunluğu 355 mm -
Ana (dış) kasa yüksekliği 405 mm -
Ana (dış) kasa brüt ağırlığı 5,96 kg -
Ana (dış) kutu net ağırlığı 5,5 kg -
Ana (dış) kasa başına ürün 1 adet -
Ana (dış) kasa GTIN (EAN/UPC) 40 11689 586552 -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Diğer ambalaj ağırlığı 0,5 g -
Paket genişliği 337 mm -
Paket derinliği 337 mm -
Paket yüksekliği 374 mm -
Paket ağırlığı 5,5 kg -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Kullanım kılavuzu Evet -
Kılavuz dilleri Almanca, Felemenkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe -
Sertifikalar
Sertifikalar
Atık Elektrikli ve Elektronik Ekipman (WEEE) uyumluluğu Evet -
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) 85167920 -
Kapasite - 5 L
Ürün tipi - Sıcak hava fritözü
Pişirme fonksiyonu - Evet
Sıcaklık (min) - 80 °C
Dijital zamanlayıcı - Evet
Program sayısı - 8
Ayarlanabilir termostat - Evet
Ekran tipi - LED
Sıcaklık (maks) - 200 °C
Yapı türü - Tekli
Cihaz yerleşimi - Dahili
Ürün rengi - Siyah, Metalik
Çıkarılabilir hazne - Evet
Yapışmaz iç hazne - Evet
Kontrol paneli rengi - Siyah
Kolay temizlenir - Evet
Kontrol tipi - Dokunmatik
Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar - Evet
Dahili ekran - Evet
Ergonomi
Ergonomi
Kalan süre göstergesi - Evet
Hazır göstergesi - Evet
Güç - 1700 W
Otomatik kapanma - Evet
Genişlik - 291 mm
Yükseklik - 365 mm
Ağırlık - 6 kg
Derinlik - 335 mm
Paket genişliği - 397 mm
Paket derinliği - 367 mm
Paket yüksekliği - 327 mm
Paket ağırlığı - 6,6 kg
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
Unold 58655 Çift Hazneli Sıcak Hava Fritözü 5L 1400W Siyah/Paslanmaz Çelik
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Gorenje AF1700DB 5L Sıcak Hava Fritözü, 1700W, Siyah/Metalik
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy