Karşılaştırma Unold 58685 Sıcak Hava Fritözü, 8L Kapasite, 1700W, 60°C-200°C, LED Dokunmatik Kontrol, Siyah/Gri İle Gorenje AF1700DB 5L Sıcak Hava Fritözü, 1700W, Siyah/Metalik
Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Kapasite 8 L -
Ürün tipi Sıcak hava fritözü -
Kızartma fonksiyonu Evet -
Pişirme fonksiyonu Evet -
Izgara Evet -
Kızartma fonksiyonu Evet -
Sıcak tutma fonksiyonu Evet -
Sıcaklık (min) 60 °C -
Önceden ayarlanmış pişirme programları Evet -
Dijital zamanlayıcı Evet -
Zamanlayıcı süresi 60 dk -
Kurutma fonksiyonu Evet -
Malzeme Plastik, Paslanmaz çelik -
Diğer özellikler
Diğer özellikler
Program sayısı 10 -
Tarif kitabı Evet -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Ayarlanabilir termostat Evet -
Sap(lar) Evet -
Ekran tipi LED -
Uygunluk sertifikaları CE -
Performans
Performans
Sıcaklık (maks) 200 °C -
Tasarım
Tasarım
Yapı tipi Çift -
Cihaz yerleşimi Tezgah tipi -
Ürün rengi Siyah, Gri -
Çıkarılabilir hazne Evet -
Kolay sökme Evet -
Kızartma sepeti sayısı 2 -
Kaymaz ayaklar Evet -
Kolay temizlenebilir Evet -
Görüş penceresi Hayır -
Kablo uzunluğu 0,8 m -
Kontrol tipi Dokunmatik -
Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar Evet -
Kablo rengi Siyah -
Dahili ekran Evet -
Kullanım amacı
Kullanım amacı
Sıcaklık hazır göstergesi Evet -
Güç
Güç
Güç 1700 W -
Otomatik kapanma Evet -
AC giriş voltajı 220-240 V -
AC giriş frekansı 50 - 60 Hz -
Güç fişi Tip E/F (CEE 7/7) -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 377 mm -
Yükseklik 320 mm -
Ağırlık 8 kg -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 362 mm -
Sepet boyutları (GxDxY) 218 x 155 x 120 mm -
Lojistik Verileri
Lojistik Verileri
Kağıt ambalaj ağırlığı 745 g -
Plastik ambalaj ağırlığı 250 g -
Sevkiyat başına ürün (iç koli) 1 adet -
Palet başına ürün katmanı 6 adet -
Palet brüt genişliği 80 -
Palet brüt uzunluğu 120 cm -
Palet brüt yüksekliği 185 cm -
Palet Brüt Ağırlığı 254 kg -
Palet başına ana (dış) kutu sayısı 6 adet -
Palet Katmanı Başına Ana (Dış) Kutu Sayısı 6 adet -
Palet başına katman 4 adet -
Palet başına ürün adedi 24 adet -
Ana (dış) kasa genişliği 430 mm -
Ana (dış) kasa uzunluğu 415 mm -
Ana (dış) kasa yüksekliği 370 mm -
Ana (dış) kasa brüt ağırlığı 9,5 kg -
Ana (dış) kutu net ağırlığı 8,55 kg -
Ana (dış) kasa başına ürün 1 adet -
Ana (dış) kasa GTIN (EAN/UPC) 40 11689 586859 -
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Diğer ambalaj ağırlığı 0 g -
Paket genişliği 403 mm -
Paket derinliği 415 mm -
Paket yüksekliği 355 mm -
Paket ağırlığı 8,65 kg -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Kullanım kılavuzu Evet -
Izgara tabağı Evet -
Pişirme tepsisi Evet -
Kılavuz dilleri Almanca, Felemenkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe -
Sertifikalar
Sertifikalar
Atık Elektrikli ve Elektronik Ekipman (WEEE) uyumluluğu Evet -
Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik
İçermez Bisfenol A (BPA) -
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) 85167920 -
Kapasite - 5 L
Ürün tipi - Sıcak hava fritözü
Pişirme fonksiyonu - Evet
Sıcaklık (min) - 80 °C
Dijital zamanlayıcı - Evet
Program sayısı - 8
Ayarlanabilir termostat - Evet
Ekran tipi - LED
Sıcaklık (maks) - 200 °C
Yapı türü - Tekli
Cihaz yerleşimi - Dahili
Ürün rengi - Siyah, Metalik
Çıkarılabilir hazne - Evet
Yapışmaz iç hazne - Evet
Kontrol paneli rengi - Siyah
Kolay temizlenir - Evet
Kontrol tipi - Dokunmatik
Dahili ekran - Evet
Ergonomi
Ergonomi
Kalan süre göstergesi - Evet
Hazır göstergesi - Evet
Güç - 1700 W
Otomatik kapanma - Evet
Genişlik - 291 mm
Yükseklik - 365 mm
Ağırlık - 6 kg
Derinlik - 335 mm
Paket genişliği - 397 mm
Paket derinliği - 367 mm
Paket yüksekliği - 327 mm
Paket ağırlığı - 6,6 kg
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
Unold 58685 Sıcak Hava Fritözü, 8L Kapasite, 1700W, 60°C-200°C, LED Dokunmatik Kontrol, Siyah/Gri
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Gorenje AF1700DB 5L Sıcak Hava Fritözü, 1700W, Siyah/Metalik
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy