| Montaj desteği | Yatay/Dikey |
|---|---|
| Uluslararası Koruma (IP) kodu | IPX1 |
| Maksimum işletme basıncı | 8 bar |
| Tip | Tank (su depolama) |
|---|---|
| Su deposu kapasitesi | 80 L |
| Sıcak Kullanım Suyu (DHW) akışı | 0 l/dak |
| Termostat aralığı | 40 - 75 °C |
| Sıcaklık (maks) | 75 °C |
| Termal kayıplar | 2,22 kWh/24 saat |
| Gürültü seviyesi | 15 dB |
| Açma/kapama düğmesi | Evet |
| Kazan sistemi | Solo kazan sistemi |
|---|---|
| Isıtıcı konumu | İç mekan |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Anot çubuğu tipi | Magnezyum anot çubuğu |
| Güneş pili desteği | Hayır |
| Yakıt tipi | Elektrikli |
| Dahili ekran | Evet |
| Maksimum güç | 1500 W |
|---|---|
| Aşırı ısınma koruması | Evet |
| AC giriş voltajı | 230 V |
| Yıllık enerji tüketimi | 1425 kWh |
| Enerji verimliliği ölçeği | A+ ila F |
| Enerji verimliliği sınıfı | C |
| Ayarlanabilir termostat | Evet |
|---|---|
| Ekran tipi | Analog |
| Garanti süresi | 3 yıl |
| Termometre | Evet |
|---|
| Gösterge ışığı | Evet |
|---|
| Genişlik | 450 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 748 mm |
| Ağırlık | 20,5 kg |
| Derinlik | 450 mm |
|---|
| Paket genişliği | 550 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 550 mm |
| Paket yüksekliği | 800 mm |
| Paket ağırlığı | 23 kg |
| GTIN/EAN | 5414849786899 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler