| Ürün rengi | Beyaz |
|---|---|
| Cihaz yerleşimi | Ankastre |
| Dahili ekran | Evet |
| Ürün tipi | Izgaralı mikrodalga |
|---|---|
| İç kapasite | 25 L |
| Mikrodalga gücü | 900 W |
| Izgara gücü | 1000 W |
| Güç seviyesi sayısı | 5 |
| Döner tabla | Evet |
| Döner tabla boyutu | 31,5 cm |
| Zamanlayıcı tipi | Dijital |
| Döner tabla malzemesi | Cam |
| Sıcak tutma fonksiyonu | Hayır |
| İç aydınlatma | Evet |
|---|
| Ekran tipi | LED |
|---|---|
| Çözme fonksiyonu | Evet |
| Zamanlayıcı | Evet |
|---|
| Izgara | Evet |
|---|---|
| Konveksiyonlu pişirme | Hayır |
| Buharlı pişirme | Hayır |
| Döner şiş | Hayır |
| Pişirme programı sayısı | 9 |
| Genişlik | 595 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 388 mm |
| Derinlik | 392 mm |
|---|
| GTIN/EAN | 8690842428326 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler