| Ürün tipi | Öğütücü |
|---|---|
| Kahve çekirdeği kapasitesi | 340 g |
| Öğütücü tipi | Konik Öğütücü |
| Öğütücü malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Dahili dağıtıcı | Evet |
| İnce öğütme | Evet |
| Kaba öğütme | Evet |
| Öğütücü ayarı sayısı | 70 |
| Otomatik dozajlama sistemi | Evet |
|---|
| Entegre ekran | Evet |
|---|---|
| Ürün rengi | Kırmızı |
| Renk adı | Elma Kırmızısı |
| Kablo uzunluğu | 0,99 m |
| Ayarlanabilir öğütücü ayarları | Evet |
|---|---|
| Entegre zamanlayıcı | Evet |
| Fincan sayısı | 12 adet |
|---|
| Güç | 240 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 220-240 V |
| AC giriş frekansı | 50 - 60 Hz |
| Akım | 1,01 A |
| Ağırlık | 4,5 kg |
|---|---|
| Genişlik | 150 mm |
| Yükseklik | 249 mm |
| Derinlik | 254 mm |
|---|
| Paket genişliği | 195 |
|---|---|
| Paket derinliği | 310 mm |
| Paket yüksekliği | 450 mm |
| Paket ağırlığı | 5,5 kg |
| GTIN/EAN | 8003437607875 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler