| Ürün rengi | Mavi, Sarı, Siyah, Kırmızı |
|---|
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Önerilen yaş (min) | 10 yıl |
| Önerilen yaş (maks) | 1188 ay |
| Önerilen cinsiyet | Erkek |
| İç mekan kullanımı için uygun | Evet |
| Sesli | Hayır |
| Ses efektleri | Hayır |
| Minimum oyuncu sayısı | 1 |
| Menşe ülke | Çin |
| Uzaktan kumanda dahil | Evet |
| Yıl | 2020 |
| Sertifikasyon | CE |
| Çıkış tarihi (GG/AA/YYYY) | 01/08/2020 |
| Uzaktan kumandalı | Hayır |
|---|
| Hedef kitle detayları | Çocuk, Genç, Aile, Yetişkin |
|---|---|
| Ticari birim tipi | Tüketici ünitesi tekli |
| Ana (dış) kutu ambalaj tipi | Koli |
| Gümrük ürün kodu (TARIC) | 9503007590 |
| (cdm) Yeniden yapılan yeni damla | Yeni |
| Paketleme dilleri (ISO 639 formatı) | Çoklu |
| Kılavuz dilleri (ISO 639 formatı) | Çoklu |
| (cdm) Ebeveyn varlığı | Önerilen |
| (cdm) Ek renkler | Mavi, Sarı, Siyah, Kırmızı |
| Hedef kitle | Genç - Genç |
| (cdm) Mevsimsellikler | Yıl Sonu |
| Sevkiyat birimi | Hayır |
| Sipariş edilebilir birim | Hayır |
| Fatura birimi | Hayır |
| Başlangıç kullanılabilirliği | 01-08-2020 |
| Yiyecek veya içecek içerir | Hayır |
| (cdm) Kitleler | Çocuk, Yetişkin, Aile |
| (cdm) Ek kullanım | Dış Mekan |
| Geliştirilmiş kapasiteler | Koordinasyon, Merak, Hayal Gücü, Paylaşma, Adres |
| Güç kaynağı türü | Pil |
|---|
| Desteklenen pil sayısı | 4 |
|---|---|
| Pil tipi | AA |
| Piller gereklidir | Evet |
| Batarya teknolojisi | Lityum |
| AB TSD uyarısı | Doğrudan yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır |
|---|---|
| Montaj gereklidir | Hayır |
| Yalnızca yetişkinler için uygundur | Hayır |
| Genişlik | 31 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 70 mm |
| Ağırlık | 350 g |
| Derinlik | 240 mm |
|---|
| Paket genişliği | 426 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 89 mm |
| Paket yüksekliği | 330 mm |
| Paket ağırlığı | 500 g |
| Paket malzemesi | Karton |
| Paket tipi | Açık kutu |
|---|---|
| Piller dahil | Hayır |
| Dahil olan pil sayısı | 1 adet |
| Parça sayısı | 2 adet |
| Kılavuz dilleri | Çoklu |
| Nakliye (iç) koli başına ürün sayısı | 6 adet |
|---|---|
| Palet katmanı başına ana (dış) koliler | 4 adet |
| Palet başına ana (dış) koliler | 16 adet |
| Ana (dış) karton genişliği | 445 mm |
| Ana (dış) karton sipariş edilebilir birim | Hayır |
| Ana (dış) karton uzunluğu | 290 mm |
| Ana (dış) karton fatura birimi | Hayır |
| Ana (dış) karton yüksekliği | 690 mm |
| Ana (dış) karton brüt ağırlığı | 1,5 kg |
| Ana (dış) karton hacmi | 68.544.000.000 cm³ |
| Ana (dış) karton net ağırlığı | 3,85 kg |
| Ana (dış) kutu minimum sipariş miktarı | 6 adet |
| Ana (dış) karton GTIN (EAN/UPC) | 44 891 813 857 363 |
| Ana (dış) kutu sevkiyat birimi | Hayır |
| Ana (dış) koli başına ürün sayısı | 6 adet |
| Ana (dış) karton dara ağırlığı | 200 gr |
| Palet tipi | 800 x 1200 mm |
| Palet brüt genişliği | 80 cm |
| Palet brüt uzunluğu | 120 cm |
| Palet brüt yüksekliği | 180 cm |
| Palet net genişliği | 8 cm |
| Palet brüt ağırlığı | 72 kg |
| Palet net uzunluğu | 12 cm |
| Palet brüt hacmi | 1728000000 dm³ |
| Palet net yüksekliği | 18 cm |
| Palet net ağırlığı | 69 kg |
| Palet başına katmanlar | 4 adet |
| Palet katmanı başına ürünler | 24 adet |
| Palet başına ürünler | 96 adet |
| Palet sevkiyat birimi | Hayır |
| Palet sipariş edilebilir birim | Hayır |
| Palet fatura birimi | Hayır |
| Palet tüketici birimi | Hayır |
| Palet minimum sipariş miktarı | 1 adet |
| Minimum sipariş miktarı | 6 adet |
| Dış karton adedi | 6 adet |
| Dış karton genişliği (cm) | 280 cm |
| Dış karton uzunluğu (cm) | 280 cm |
| Dış karton yüksekliği (cm) | 680 cm |
| Nakliye (iç) karton fatura birimi | Hayır |
|---|---|
| Nakliye (iç) karton sipariş edilebilir birim | Hayır |
| Koli içi taşıma kutusu sevkiyat birimi | Hayır |
| İç karton adedi | 6 adet |
| Dış karton net ağırlığı | 3,85 kg |
| Leclerc Codelec | 731063066 |
| Güvenlik talimatı yaş uyarısı (2009/48/CE) | 3 yaş altı için uygun değildir |
| Eko ambalaj | Hayır |
| GTIN/EAN | 4891813857365 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler