| Ürün tipi | Diş Fırçası |
|---|---|
| Uyumlu | Çocuk |
| Önerilen yaş (min) | 3 yaş |
| Önerilen yaş (maks) | 5 yıl |
| Fırça sertliği | Yumuşak |
| Menşe ülke | İrlanda |
| Ürün rengi | Çok Renkli |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Paket tipi | Blister |
| Ağırlık | 18,44 g |
|---|
| Gönderi başına ürün (iç) | 8 adet |
|---|---|
| Ana (dış) kutu başına ürün | 96 adet |
| Ana (dış) kutu brüt ağırlığı | 2,84 kg |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 374 mm |
| Ana (dış) kutu genişliği | 250 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 243 mm |
| Paket genişliği | 20,9 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 42 mm |
| Paket yüksekliği | 228 mm |
| Paket ağırlığı | 25,17 g |
| GTIN/EAN | 3014260672461 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler