| En iyi kullanımlar | Fettuccine, Makarna, Erişte, Spagetti |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Şekillendirme seçeneği sayısı | 8 |
| Şekillendirme ağzı sayısı | 8 |
| Ön ayarlı programlar | 2 |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir aksesuarlar | Evet |
| Kullanımı kolay | Evet |
| Sökmesi kolay | Evet |
| Program sayısı | 2 |
|---|---|
| Tarif kitabı | Evet |
| Tip | Elektrikli makarna makinesi |
|---|
| Kablo uzunluğu | 1 m |
|---|---|
| Dahili ekran | Evet |
| Kaymaz ayaklar | Evet |
| Temizlemesi kolay | Evet |
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| Kontrol paneli rengi | Siyah |
| Ekran tipi | LED |
|---|---|
| Tehlikeli maddeler | Hayır |
| Güç | 200 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 220-240 V |
| AC giriş frekansı | 50-60 Hz |
| Güç tüketimi (tipik) | 200 W |
| Genişlik | 215 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 315 mm |
| Ağırlık | 6,9 kg |
| Derinlik | 343 mm |
|---|
| Paket genişliği | 410 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 310 mm |
| Paket yüksekliği | 370 mm |
| Paket ağırlığı | 10,2 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Ölçü kabı | Evet |
| Temizleme aleti | Evet |
| GTIN/EAN | 8710103879268 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler