| Ürün rengi | Çok Renkli |
|---|
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Önerilen cinsiyet | Erkek/Kız |
| Önerilen yaş (min) | 1.5 yıl(lar) |
| Önerilen yaş (maks) | 5 yıl(lar) |
| Önceden monte edilmiş | Evet |
| Sertifikasyon | CE |
| Menşe ülke | Çin |
| Yıl | 2019 |
| Parça sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Paket tipi | Kapalı kutu |
| Piller dahil | Evet |
| Piller gereklidir | Evet |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Alkalin |
| Genişlik | 114,2 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 110,5 mm |
| Ağırlık | 114,2 g |
| Derinlik | 38 mm |
|---|
| Paket genişliği | 250 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 89 mm |
| Paket yüksekliği | 216 mm |
| Paket ağırlığı | 250 g |
| Paket malzemesi | Karton |
| Montaj gereklidir | Evet |
|---|---|
| Yalnızca yetişkinler için uygundur | Hayır |
| Paket sayısı | 1 |
|---|---|
| Paketleme dilleri (ISO 639 formatı) | Fransızca |
| Kılavuz dilleri (ISO 639 formatı) | Fransızca |
| İthalat ülkesi (ISO 3166-1) | Hollanda |
| Ticari birim tipi | Tüketici ünitesi tekli |
| Fatura birimi | Hayır |
| Sipariş edilebilir birim | Hayır |
| Sevkiyat birimi | Hayır |
| Yiyecek veya içecek içerir | Hayır |
| (cdm) Yeniden yapılan yeni damla | Düşme |
| (cdm) Mevsimsellikler | Kalıcı, Yıl Sonu |
| (cdm) Kitleler | Çocuk |
| (cdm) Ebeveyn varlığı | Önerilen |
| (cdm) Güvenlik direktifi dili (2009/48/AT) | Fransızca |
| (cdm) Aksesuar mı | Oyuncak |
| (cdm) Sipariş miktarı katı | 4 |
| Gümrük ürün kodu (TARIC) | 950.300.499 |
| Ana (dış) kutu ambalaj tipi | Kutu |
| Başlangıç kullanılabilirliği | 01-01-2019 |
| Minimum sipariş miktarı | 6 adet |
|---|---|
| Palet brüt genişliği | 80 cm |
| Palet brüt uzunluğu | 120 cm |
| Palet brüt yüksekliği | 160,2 cm |
| Palet brüt ağırlığı | 164,8 kg |
| Palet başına ana (dış) koliler | 36 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) koliler | 12 adet |
| Palet başına katmanlar | 3 adet |
| Ana (dış) karton genişliği | 567 mm |
| Ana (dış) karton uzunluğu | 273 mm |
| Ana (dış) karton yüksekliği | 243 mm |
| Ana (dış) karton brüt ağırlığı | 4,16 kg |
| Ana (dış) koli başına ürün sayısı | 6 adet |
| Ana (dış) karton GTIN (EAN/UPC) | 63417766046057 |
| Ana (dış) karton fatura birimi | Evet |
| Ana (dış) karton sipariş edilebilir birim | Evet |
| Ana (dış) kutu sevkiyat birimi | Evet |
| Palet net ağırlığı | 25 kg |
| Ana (dış) kutu minimum sipariş miktarı | 1 adet |
| Palet tipi | 800 x 1200 mm |
| Palet fatura birimi | Evet |
| Palet sipariş edilebilir birim | Evet |
| Palet sevkiyat birimi | Evet |
| Palet minimum sipariş miktarı | 1 adet |
| GTIN/EAN | 3417766046055 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler