| Ürün rengi | Beyaz |
|---|
| Malzeme | Melamin |
|---|---|
| Yaş (min) | 0 ay |
| Tabak sayısı | 1 |
| Birlikte gönderilen kaşık sayısı | 2 adet |
| Çatal dahil | Hayır |
| Kase | Evet |
| Bardak dahil | Evet |
| Kaşık dahil | Evet |
|---|
| Paket genişliği | 290 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 255 mm |
| Paket yüksekliği | 70 mm |
| GTIN/EAN | 5704976073291 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler