| Tip | El mikseri |
|---|---|
| Değişken hız | Evet |
| Darbe fonksiyonu | Hayır |
| Hız sayısı | 7 |
| Doğrayıcı | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Renk adı | Mat Siyah |
| Kablo uzunluğu | 0,91 |
| Çıkarılabilir hazne | Hayır |
| Kontrol tipi | Düğmeler, Kol |
| Kaymaz ayaklar | Hayır |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar | Evet |
| Mikser fonksiyonları | Karıştırma, Çırpma |
|---|---|
| Gezegen dönüşü | Hayır |
| Sıçrama koruyucu | Hayır |
| Kablo klipsi | Hayır |
| Çıkarma düğmesi | Evet |
| Blender | Hayır |
| Hız ayarları | 7 |
| Ana gövde malzemesi | Plastik |
| Yumuşak başlama | Evet |
| Gövde malzemesi | Plastik |
| Mini doğrayıcı | Hayır |
| Menşe ülke | Çin |
| Dönüş hızı | 1100 RPM |
|---|---|
| Şarj süresi | 3 saat |
| Kablo saklama | Hayır |
|---|---|
| Pil ömrü (maks.) | 1 saat |
| Şarj edilebilir | Evet |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 12 V |
| Pilli | Evet |
| Güç kaynağı türü | Batarya |
| Pil teknolojisi | Lityum-İyon (Li-Ion) |
|---|
| Genişlik | 95 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 170,2 mm |
| Ağırlık | 1,16 kg |
| Derinlik | 304,5 mm |
|---|
| Paket genişliği | 140 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 210 mm |
| Paket yüksekliği | 276 mm |
| Paket ağırlığı | 1,78 kg |
| Çırpıcılar | Evet |
|---|---|
| Hamur kancaları | Hayır |
| Spatula | Hayır |
| Ölçü kabı | Hayır |
| Piller dahil | Evet |
| GTIN/EAN | 5413184002893 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler