| Bant malzemesi | PVC |
|---|---|
| Darbe dayanım gerilimi | 600 V |
| Ultraviyole (UV) ışınlarına dayanıklı | Evet |
| Elektrik bandı rengi | Beyaz |
| Neme dayanıklı | Evet |
|---|---|
| Aleve dayanıklı | Evet |
| Uzunluk | 20 m |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS, VDE |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Paket tipi | Blister |
| Genişlik | 19 mm |
|---|
| Kalınlık | 0,18 mm |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler