| Malzeme | Plastic |
|---|---|
| Ürün Rengi | Multicolour |
| Önerilen yaş (min.) | 15 yıl |
| Menşe ülke | China |
| Genişlik | 242 mm |
|---|---|
| Derinlik | 204 mm |
| Yükseklik | 93 mm |
| Ağırlık | 320 g |
| Paket genişliği | 242 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 204 mm |
| Paket yüksekliği | 93 mm |
| Paket ağırlığı | 320 g |
| Palet brüt uzunluğu | 80 cm |
|---|---|
| Palet brüt genişliği | 120 cm |
| Palet brüt yüksekliği | 165.9 cm |
| Palet brüt ağırlığı | 96.9 kg |
| Ana koli genişliği | 254 mm |
| Ana koli uzunluğu | 216 mm |
| Ana koli yüksekliği | 553 mm |
| Ana koli brüt ağırlığı | 1.9 kg |
| Ana koli başına ürün sayısı | 6 adet |
| Ana koli GTIN (EAN/UPC) | 778988175705 |
| Minimum sipariş miktarı | 6 adet |
| Ticari birim tipi | Tek tüketici birimi |
|---|---|
| Yeniden piyasaya sürülen yeni ürün | Drop |
| Fatura birimi | No |
| Sipariş edilebilir birim | No |
| Sevk birimi | No |
| İthalat ülkesi | France |
| Gümrük ürün kodu (TARIC) | 9506919000 |
| Ana (dış) koli ambalaj tipi | Carton |
| Ana (dış) koli fatura birimi | No |
| Ana (dış) koli sipariş edilebilir birim | No |
| Ana (dış) koli sevk birimi | No |
| Palet başına katman sayısı | 3 adet |
| Palet fatura birimi | No |
| Palet sipariş edilebilir birim | No |
| Palet sevk birimi | No |
| Önerilen cinsiyet | Boy/Girl |
| Mevsimsellik | Permanent |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!