| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 52mm sürücü |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 20-20000 hertz (hz) |
| Bozulma Oranı | 1 yüzde (%) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 90 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Var |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Aydınlatma ayar düğmesi / Bluetooth düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri / Ses efektleri düğmeleri / Zamanlayıcı düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | CE, FCC Sertifikaları / 360 Derece Çevresel Ses / HiFi Ses Kalitesi / 16 Yatıştırıcı Ses Efekti / Beyaz gürültü çalma ile stres azaltma ve uyku yardımı / Zamanlayıcı ve Programlayıcı |
|---|
| Pil Kapasitesi | 1800mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Bekleme Süresi Pili | 30 gün |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 8 saat |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | 6 ışık rengi moduna sahiptir |
| Diğer Tasarım Özellikleri | |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Boyutlar ve Ölçüler | 96 * 96 * 100 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 350 gram (g) |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!