Özellik Karşılaştırması
Performans
Performans
Soket tipi Tip C Tip C
Soket adedi 1 1
Kablo kılıf malzemesi Termoplastik elastomer (TPE) Termoplastik elastomer (TPE)
Bağlantı Noktaları ve Arayüzler
USB sürümü USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
DisplayPort sürümü 1.4 1.4
Maksimum veri aktarım hızı 10000 Mbit/s 10000 Mbit/s
Konnektör kontakları kaplama Altın Altın
Özellikler
Özellikler
Kurulum tipi Masaüstü gömülü Masaüstü gömülü
Konnektör 1 cinsiyeti Erkek Erkek
Konnektör 2 cinsiyeti Dişi Dişi
Bağlantı noktası 1 form faktörü Düz Düz
Bağlantı noktası 2 form faktörü Düz Düz
DisplayPort (Alt mod) Evet Evet
Çerçeve Evet Evet
Delik çapı 1.8 cm 1.8 cm
Tasarım
Tasarım
Montaj tipi Masaüstü Masaüstü
Ürün rengi Siyah Bakır
Kablo uzunluğu 1 m 1 m
Kilitleme vidası Evet Evet
Güç
Güç
USB çıkış voltajı 20 V 20 V
USB çıkış akımı 5 A 5 A
Giriş akımı 5 A 5 A
Giriş voltajı 20 V 20 V
Diğer özellikler
Diğer özellikler
USB Güç Dağıtımı (USB PD) Evet Evet
Masa kalınlığı (maks) 3.3 cm 3.3 cm
Paket İçeriği
Güvenlik bilgi formu Evet Evet
Paket başına miktar 1 adet 1 adet
Paket tipi Kutu Kutu
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 63 g 63 g
Paketleme Bilgileri
Paketleme Bilgileri
Paket genişliği 100 mm 100 mm
Paket derinliği 100 mm 100 mm
Paket yüksekliği 32 mm 32 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu genişliği 210 mm 205 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu 355 mm 345 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği 110 mm 105 mm