Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Gövde malzemesi Çelik Metal
Nakit tepsisi dahildir Evet Evet
Kasa tepsisi malzemesi Plastik -
Çıkarılabilir bozuk para tepsisi Evet Evet
Ayarlanabilir bozuk para tepsisi Evet -
Medya yuvası Evet Evet
Medya yuvası sayısı 1 -
Anahtar kilidi Evet Evet
Ürün tipi - Manuel ve Otomatik Para Çekmecesi
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Siyah Siyah
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Banka notu bölmesi sayısı 4 5
Bozuk para bölmesi sayısı 8 8
Bağlantı Noktaları ve Arayüzler
RJ-11 port sayısı 1 1
RJ-12 bağlantı noktası sayısı 1 -
USB bağlantı noktası Hayır -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 350 mm 410 mm
Yükseklik 90 mm 100 mm
Ağırlık 6,5 kg 7.2 kg
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 405 mm 415 mm
Paketleme verileri
Paketleme verileri
Paket genişliği 412 mm 490 mm
Paket derinliği 470 mm 540 mm
Paket yüksekliği 535 mm 190 mm
Paket ağırlığı 7,5 kg 9.5 kg
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Dahil olan anahtar sayısı 2 adet 2 adet
Manuel - Evet
Güç
Giriş voltajı - 12 V