Özellik Karşılaştırması
Özellikler
Özellikler
Takılabilir konnektör tipi Evrensel Tip A
Soket konnektör tipi Evrensel Tip A
Çocuk Koruma Evet -
Akım değeri - 15 A
Aşırı Gerilim Koruması - Evet
Güç
Güç
AC giriş voltajı - 125 V
Maksimum güç - 1500 W
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Siyah Beyaz
Gerekçe
Gerekçe
LED göstergeler Evet Evet
Performans
Performans
USB şarj portu Evet -
Soket adedi - 3
Bağlantı Noktaları ve Arayüzler
USB bağlantı noktası sayısı 4 -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Genişlik 50 mm 68 mm
Yükseklik 50 mm 60 mm
Ağırlık 160 g 40 g
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 63 mm 15 mm
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Garanti süresi 3 yıl -
Uyumluluk sertifikaları CE RoHS
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Ana (dış) kutu genişliği 492 mm -
Ana (dış) kutu uzunluğu 300 mm -
Ana (dış) kutu yüksekliği 440 mm -
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı 11.1 kg -
Depolama hafızası
Depolama hafızası
GTIN/EAN 8425490127105 4950190351665
Paketleme Bilgileri
Paketleme Bilgileri
Paket genişliği - 90 mm
Paket derinliği - 18 mm
Paket yüksekliği - 140 mm