| Bant rengi | White |
|---|---|
| İç mekan kullanımına uygun | Yes |
| Neme dayanıklı | Yes |
| Aşınmaya dayanıklı | Yes |
| Kolay kullanım | Yes |
| Kolay çıkarılabilir | Yes |
| Koruma özellikleri | Aşınmaya dayanıklı, Kimyasala dayanıklı, Suya dayanıklı |
| Uzunluk | 33 m |
|---|---|
| Genişlik | 102 mm |
| Kalınlık | 0.81 mm |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!