| Kahve makinesi tipi | Yarı otomatik |
|---|---|
| Kapasite (fincan) | 8 su bardağı |
| Dahili öğütücü | Hayır |
| Ayarlanabilir kahve gücü | Evet |
| Su deposu kapasitesi | 1 L |
| Kahve giriş tipi | Öğütülmüş kahve |
| Damlatmaz özellik | Evet |
| Çıkarılabilir su deposu | Evet |
| Taşma koruması | Evet |
| Cihaz yerleşimi | Tezgah üstü |
|---|---|
| Kontrol tipi | Düğmeler |
| Dahili ekran | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| Ürün tipi | Filtre kahve makinesi |
|---|---|
| Kullanımı kolay | Evet |
| Kireç önleyici sistem | Evet |
|---|---|
| Su seviyesi göstergesi | Evet |
| Çoklu içecek | Hayır |
|---|---|
| Kahve yapma | Evet |
| Güç | 800 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 220–240 |
| AC giriş frekansı | 50-60 Hz |
| Otomatik kapanma | Evet |
| Genişlik | 330 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 338 mm |
| Ağırlık | 3,08 kg |
| Derinlik | 212 mm |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket genişliği | 310 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 254 mm |
| Paket yüksekliği | 384 mm |
| Paket ağırlığı | 4,01 kg |
| GTIN/EAN | 4211129132930 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler